Konferencja Coachingu

Konferencja Coachingu

O projekcie

30724010_2107101932864599_12670286753085
Bennewicz
Bennewicz

neuronauka

press to zoom

Czym jest sukces? no właśnie :)

press to zoom

Wizyta Pana Rektora na konferencji.

press to zoom
Bennewicz
Bennewicz

neuronauka

press to zoom
1/3

Konferencja Coachingu to jedyne takie wydarzenie na SGH! To dwa dni przepełnione tematyką wystąpień publicznych, zdolności interpersonalnych, kształtowania ludzkiej motywacji, pracy zespołowej, zarządzania czasem i odporności na stres. Tematem przewodnim konferencji 2019 - była Siła Nawyku i neuroplastyczność mózgu.

Zainteresowanie z roku na rok wzrasta. W 2015r. mieliśmy rekordową liczbę zarejestrowanych uczestników liczących 1 500 osób! Nasi prelegenci to specjaliści w swoich dziedzinach, o których głośno w świecie coachingu. Gościliśmy dotychczas m.in. Michała Pasterskiego, Jacka Rozenka, Roberta Noworolskiego, Marię Rotkiel oraz Sebastiana Szajnera.

Naszą misją jest umożliwienie dostępu do tego rodzaju wiedzy, wystąpień również studentom, którzy nie mogą sobie pozwolić na udział w często drogich szkoleniach ze specjalistami w tej dziedzinie. Warto zauważyć jak ważne w dzisiejszym świecie jest posiadanie umiejętności miękkich na rynku pracy, szczególnie dla młodego pokolenia, które dopiero wchodzi na ścieżkę swojej kariery.

Gdzie jak nie na takich spotkaniach, wydarzeniach kształtować świadomość istnienia technik pozwalających je rozwijać? Konferencja jest ogólnodostępnym wydarzeniem, nie zamykamy się tylko na studentów. Ponad połowa uczestników Konferencji to absolwenci uczelni oraz osoby pracujące zainteresowane tematyką.