top of page

Konferencja Coachingu

NASZE PROJEKTY

Konferencja Coachingu

O projekcie

319540989_1497924083951767_2869307926297143507_n.jpg

Konferencja Coachingu to spotkanie ludzi ze świata coachingu i rozwoju osobistego z osobami zainteresowanymi tą tematyką. Podczas konferencji poruszane są zagadnienia self coachingu, kreatywności, sztuki prezentacji, relacji międzyludzkich oraz ogólnie pojętej psychologii. Uczestnicy mają okazje wziąć udział w sesjach coachingu. Głównym celem konferencji jest poszerzenie wiedzy z zakresu coachingu, który wciąż stanowi swoistą tajemnicę. W trakcie naszej Konferencji przybliżamy naszym słuchaczom zagadnienie coachingu zapraszając coachów, reprezentujących odmienne nurty i różne szkoły. Przybliżamy im najważniejsze pojęcia jak i najnowsze trendy. To świetna okazja dla ludzi chcących poznać nieco bliżej świat coachingu i zaciekawienie innych tematyką coachingu oraz rozwoju osobistego.

 

Konferencja Coachingu to jedyne takie wydarzenie na SGH!  Tematem przewodnim tegorocznej konferencji, która odbyła się 11 stycznia 2023 r. był Cyfrowy Coach. Naszymi prelegentami byli specjaliści z dziedziny coachingu między innymi: dr hab. Joanna Żukowska, prof. SGH,  Ewa Hrehorowicz, Katarzyna Dujanowicz,  Joanna Grela, dr Lidia D. Czarkowska,  Marek Błądek, Bart Romanow. Poruszone tematy na konferencji można podzielić na 3 grupy: praca z ludźmi online – narzędzia oraz techniki, rozwój zawodowy coacha, work life balance i dbanie o własny well being przy prowadzeniu biznesu on-line.

Wydarzenie okazało się ogromnym sukcesem i cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestniczyło w nim na żywo aż 364 osób. Według zebranych przez nas danych, średnio każdy uczestnik obejrzał ok. 4 prelekcji spędzając na wydarzeniu 3h i 29 minut. Wydarzenie było objęte Patronatem Honorowym Jego Magnificencji Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – dr hab. Piotra Wachowiaka, prof. SGH.

Naszą misją jest umożliwienie dostępu do tego rodzaju wiedzy, wystąpień również studentom, którzy nie mogą sobie pozwolić na udział w często drogich szkoleniach ze specjalistami w tej dziedzinie. Warto zauważyć jak ważne w dzisiejszym świecie jest posiadanie umiejętności miękkich na rynku pracy, szczególnie dla młodego pokolenia, które dopiero wchodzi na ścieżkę swojej kariery.

Gdzie jak nie na takich spotkaniach, wydarzeniach kształtować świadomość istnienia technik pozwalających je rozwijać? Konferencja jest ogólnodostępnym wydarzeniem, nie zamykamy się tylko na studentów. Ponad połowa uczestników Konferencji to absolwenci uczelni oraz osoby pracujące zainteresowane tematyką.

bottom of page