Genialny Mówca

Genialny Mówca

O projekcie

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

Genialny Mówca to cykl warsztatów skierowany do osób, które chcą poznać tajniki płynnego, perswazyjnego przemawiania. Projekt organizowany od 2012r. 

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona do 45 osób, które są podzielone na 3 grupy warsztatowe. Przed rozpoczęciem projektu przeprowadzamy rekrutację: spośród zgłoszeń wyłaniamy te, które zapraszamy do udziału w warsztatach. Podczas czterech cotygodniowych spotkań uczestnicy współpracują z profesjonalnymi coachami, aktorami i specjalistami w dziedzinie retoryki. Odbywają się 3 spotkania warsztatowe dla każdej grupy (w sumie 9 spotkań) oraz finał.

Wspólne, finałowe spotkanie jest okazją do zaprezentowania swoich umiejętności przed publiką i  zawalczenia o atrakcyjne nagrody.

Do finału projektu uczestnicy zgłaszają się z własnej woli i prezentują jeden z wylosowanych tematów. Każde wystąpienie jest oceniane i zostają wyłonione trzy najlepsze prezentacje.

Patroni medialni:

 
 
G
M
T
 
 
Wykryj językAfrikaansAlbańskiAngielskiArabskiAzerskiBaskijskiBengalskiBiałoruskiBirmańskiBośniackiBułgarskiCebuańskiChiński (Trad)Chiński (Upr)ChorwackiCzeskiCziczewaDuńskiEsperantoEstońskiFilipińskiFińskiFrancuskiGalicyjskiGreckiGruzińskiGudżarackiHausaHebrajskiHindiHiszpańskiHmongHolenderskiIgboIndonezyjskiIrlandzkiIslandzkiJapońskiJawajskiJidiszJorubaKannadaKatalońskiKazachskiKhmerskiKoreańskiKreolski (Haiti)LaotańskiLitewskiŁacińskiŁotewskiMacedońskiMalajalamMalajskiMalgaskiMaltańskiMaoryskiMarathiMongolskiNepalskiNiemieckiNorweskiOrmiańskiPendżabskiPerskiPolskiPortugalskiRosyjskiRumuńskiSerbskiSłowackiSłoweńskiSomalijskiSothoSuahiliSundajskiSyngaleskiSzwedzkiTadżyckiTajskiTamilskiTeluguTureckiUkraińskiUrduUzbeckiWalijskiWęgierskiWietnamskiWłoskiZulu
 
AfrikaansAlbańskiAngielskiArabskiAzerskiBaskijskiBengalskiBiałoruskiBirmańskiBośniackiBułgarskiCebuańskiChiński (Trad)Chiński (Upr)ChorwackiCzeskiCziczewaDuńskiEsperantoEstońskiFilipińskiFińskiFrancuskiGalicyjskiGreckiGruzińskiGudżarackiHausaHebrajskiHindiHiszpańskiHmongHolenderskiIgboIndonezyjskiIrlandzkiIslandzkiJapońskiJawajskiJidiszJorubaKannadaKatalońskiKazachskiKhmerskiKoreańskiKreolski (Haiti)LaotańskiLitewskiŁacińskiŁotewskiMacedońskiMalajalamMalajskiMalgaskiMaltańskiMaoryskiMarathiMongolskiNepalskiNiemieckiNorweskiOrmiańskiPendżabskiPerskiPolskiPortugalskiRosyjskiRumuńskiSerbskiSłowackiSłoweńskiSomalijskiSothoSuahiliSundajskiSyngaleskiSzwedzkiTadżyckiTajskiTamilskiTeluguTureckiUkraińskiUrduUzbeckiWalijskiWęgierskiWietnamskiWłoskiZulu  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Funkcja mowy jest ograniczona do 100 znaków
 
 
Opcje : Historia : Pomóc : Opinie zwrotne Zamknij